Giełda - drobne ogłoszenia online

Ogłoszenia dla każdego!

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w samej rzeczy wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich wypatrujących profesjonalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Jednostka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jakkolwiek również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W jednostce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się w gruncie rzeczy komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię