Giełda - drobne ogłoszenia online

Ogłoszenia dla każdego!

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dala domu
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia urządzeń ekstrakcyjnych. Zajmujemy się dzierżawą urządzeń do czyszczenia mechanicznego. W wypożyczalni mamy odkurzacze czyszczące marki Karcher. Nasze odkurzacze są profesjonalnie serwisowane.

Mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z maszyną dajemy 2 ssawki: do prania narożników oraz do usuwania brudu z dywanów.

Jest szansa wynajmu na 1 dzień lub od piątku do poniedziałku. Odkurzacz można wynająć bez dodatkowych opłat w siedzibie przedsiębiorstwa. Na obszarze stolicy i podwarszawskich gmin np. w Markach czy Konstancinie dowozimy i odbieramy ekstraktor wprost do Konsumenta.

Powinno się czyścić fotele nie mniej niż 2 razy. Dzięki regularnemu praniu można zachować nienaganny stan mebla. Wewnątrz tapicerki zbiera się wielka liczba roztoczy. Oprócz tego zaświniona powierzchnia nie prezentuje się zbyt dobrze.

Specjalistyczne firmy z Warszawy zwykle wykonują pranie dywanów metodą wypłukiwania. Polega ona na czyszczeniu materiału mieszanką wody i płynu do prania. To nieskomplikowana i nad wyraz skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Czy możliwe jest pozbycie się różnorodnych plam z kanapy? Oczywiście. Dobrze dobrana metoda razem z profesjonalnym,specjalistycznym odkurzaczem oraz sprawdzonymi proszkami do czyszczenia umożliwia wyeliminować wyjątkowo trwałe plamy, które psuły wygląd kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię